Hakkımızda

“Biz bi’ kurabiye’nin iki öğretmeniyiz :)

Esas mesleğimiz öğretmenlik…

İçimizdeki dinmek bilmeyen “öğretme” ve “öğrenme” aşkı bizi aştı, başka alanlara da taştı…

Kurabiye ve pasta maceramız nasıl mı başladı? Bi' kurabiye kursuyla… Biz de bu hikayenin başladığı noktadan aldık ismimizi: bi’ kurabiye :)

Öğretmenlik hayatımızda başlayan dostluğumuzu pasta ve kurabiye aşkında birleştirdik. . Aldığımız kurs ve sertifikalarla kendimizi daha da geliştirdik. Dostluğumuzun sıcaklığıyla bi’ kurabiye’yi büyütmeye devam ediyoruz… Siz de bize eşlik ederseniz çok mutlu oluruz :) ”

Şimdi bi’ kurabiyecileri daha yakından tanıyalım….

Güldem:

1983 Edirne doğumlu… Edirne Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu… Marmara Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği bölümünde okudu. Marmara Üniversitesi’nde eğitim üzerine yüksek lisans yaptı. Yayımlanmış tezi ve makalesi var. Birçok öğretmenin kabusu olan KPSS engelini aştı ve atandı. Şu anda bir devlet lisesinde kuzucuklarına biyolojiyi sevdirmeye çalışıyor :)

Müge:

1985 doğumlu. Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Lisesi mezunu…. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Türk Dili Edebiyatı bölümünü okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Öğretmen oldu. Hayatı boyunca yazdı; yazmaya devam ediyor. Özel bir kurumda Türkçe Öğretmenliği yapıyor.

Hiç yorum yok: